Zimowy Narodowy

Strona główna » Aktualności Dodano: 2016-12-01

Zimowy Narodowy
Uwaga! Mamy dla Was gorące wejściówki! Kup zanim zabraknie! Nie stój w kolejce, kup bilety grupowe taniej!


Już po raz czwarty płyta PGE Narodowego zamieniła się w największe w Polsce lodowisko. Zimowy Narodowy to stolica zimowej rozrywki: trzy lodowiska, górka lodowa do zjeżdżania na pontonach i dużo więcej.
W sprzedaży mamy dla Was bilety wstępu dla całej rodziny na:
- Lodowisko A + Disco Lodowisko z 4FUN.TV
- Lodowisko B + Poranki dla Dzieci
- Skatepark
Zimowy Narodowy na stałe wpisał się już w zimowy pejzaż stolicy. W tym roku, po raz czwarty, powstanie największe w Polsce „Zimowe Miasteczko”. Nie zabraknie sprawdzonych atrakcji, będą również nowości. Ponad 5000 m2 lodu, 3 lodowiska, w tym jedno połączone ścieżką lodową, górka lodowa do zjeżdżania na pontonach i hit ubiegłorocznej edycji – tor do curlingu, znajdą się ponownie na Zimowym Narodowym. To nie wszystko, już 5 listopada goście będą mogli poznać i skorzystać z dodatkowych atrakcji, które pozostają niespodzianką. Zimowy Narodowy to przede wszystkim aktywny wypoczynek dla wszystkich. Bogaty program gwarantuje atrakcyjne spędzanie czasu wolnego, bez względu na wiek.
Zimowy Narodowy to przede wszystkim aktywny wypoczynek dla wszystkich. Bogaty program gwarantuje atrakcyjne spędzanie czasu wolnego, bez względu na wiek. W tym roku na najmłodszych czekają „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”, nauka jazdy na łyżwach poprzez zabawę, prowadzona przez instruktorów ze szkółki „Ice&Fun” Renaty Aleksander.  Z kolei dorośli mogą się pobawić na imprezie klubowej na łyżwach – „Disco Lodowisko z 4FUN.TV”. Oprócz tego, przez cztery miesiące, na gości odwiedzających Zimowy Narodowy czekają imprezy tematyczne, konkursy i niespodzianki. Zimowy Narodowy to nie tylko łyżwy i lodowisko. Na parkingu podziemnym powstanie największy w stolicy kryty Skatepark Zimowego Narodowego. Oprócz jazdy na rolkach, deskorolkach, czy longboardach, partnerzy skateparku przygotowali bogaty program warsztatów dla dzieci i dorosłych.
Zimowy Narodowy ruszył 5 listopada i potrwa do 5 marca 2017 roku.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Czwartek 15.00-23.00
Piątek 15.00-00.45
Sobota-Niedziela 9.00-00.00

Ceny biletów:
Lodowisko: normalne od 13 zł, ulgowe od 10 zł
Skatepark Zimowy Narodowy: 7 zł
Dzieci do 4 r.ż. wchodzą bezpłatnie (maksymalnie 1 darmowy bilet na 1 bilet płatny)

Bilet Ulgowy przysługuje:
-dzieciom do 7 roku życia
-młodzieży szkolnej do 26 roku życia
-studentom
-emerytom
-rencistom
-osobom niepełnosprawnym oraz ich opiekunom

 

Źródło: https://www.ebilet.pl/