Wojtek Mazolewski w Poznaniu i Warszawie

Strona główna » Imprezy Dodano: 2016-11-21

Wojtek Mazolewski z gośćmi "Chaos Pełen Idei"
Kup bilety na koncert Wojtka Mazolewskiego, który odbędzie się 10 grudnia w poznańskim Klubie Blue Note oraz 12 grudnia w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie.


Podczas grudniowych koncertów oddajmy się niesamowitemu klimatowi, który wraz z niepowtarzalnymi dźwiękami Wojtka tworzyć będą muzycy Mazolewski Quintet, elektryczne brzmienia Johna Portera i niesamowity głos Justyny Święs. Ten koncert, który promuje najnowszą płytę "Chaos pełen idei" będzie pełen niespodzianek, niesamowitych dźwięków i magii. Jedno z najpiękniejszych miejsc na polskiej scenie muzycznej, najlepsi muzycy, moc instrumentów i niesamowita relacja z publicznością. Ten koncert zapadnie w pamięci każdego widza. Nie może Was tam zabraknąć!
Wojciech Mazolewski, czołowy Polski muzyk jazzowy, w którego nutach czai się tajemnica, wymykająca się wszelkim znanym definicjom. Wybitny jazzman, który stworzył nurt muzyczny, będący wyjątkowo subtelnym połączeniem jazzu, punku i folku. Podbił serca słuchaczy nie tylko w Polsce ale także i na całym świecie, o czym świadczą liczne międzynarodowe trasy koncertowe gdzie jest gorąco przyjmowany.
Przesłuchaj utwór Wojtka Mazolewskiego z jego najnowszej płyty, która ukazała się 29 października!

 


 

Bilety: https://www.ebilet.pl/muzyka/jazz-blues/wojtek-mazolewski/

 

Źródło: https://www.ebilet.pl/