Wakacje z Radiem Kraków w Krynicy-Zdroju

Strona główna » Wydarzenia Dodano: 2017-08-05

Wakacje z Radiem Kraków w Krynicy-Zdroju  – w każdą sobotę sierpnia od 9.00 do 14.00 Radio Kraków zaprasza na deptak przed Pijalnią Główną  do radiowego studia i radiowej  strefy relaksu.

 

W lipcu Radio Kraków gościło pod Tatrami, w sierpniu zapraszamy do Krynicy. W każdą sobotę mobilne studio Radia Kraków gościć będzie w Krynicy, na deptaku przed Pijalnią Główną.  Od godz. 9.00 do 14.00 00 na wszystkich spragnionych letniego odpoczynku, czekać będzie „wakacyjna strefa relaksu Radia Kraków”, skąd między godz. 10.00 a 12.00 na żywo  nadawany będzie specjalny wakacyjny program.

W radiowym studiu pojawią się ciekawi goście, którzy opowiedzą o wakacyjnych atrakcjach przygotowanych z myślą o turystach, kuracjuszach i mieszkańcach spędzających urlop w Krynicy i jej okolicach. Odbywają się tam także liczne wydarzenia kulturalne i rozrywkowe - wśród nich cykl koncertów, realizowanych pod wspólną nazwą „Krynica Źródłem Kultury”. Porozmawiamy o właściwościach leczniczych źródeł, które są znane i cenione od lat, a ich zdrowotne działanie zostało potwierdzone długoletnią obserwacją.

A na wszystkich turystów spragnionych letniego odpoczynku, na deptaku pod Pijalnią Główną czekać będzie „wakacyjna strefa relaksu Radia Kraków” czynna w każdą sobotę sierpnia od godz. 9.00 do 14.00. Tego lata Radio Kraków wraca do przeszłości
i przypomina podwórkowe gry i zabawy sprzed lat. Kapsle, koszyki, gra w klasy, zośka, jojo, hula hop i  kolorowanki dla najmłodszych – warto na nowo odkryć podwórkowe wakacje bez telefonów i komputerów. Do wspólnej zabawy Radio Kraków zaprasza całe rodziny – będzie można odpocząć w radiowej strefie relaksu, a  na pamiątkę wysłać znajomym wakacyjne zdjęcie niczym z polaroidu.
Odliczasz dni do urlopu? Włącz Radio Kraków w sobotę po 10.00 i posłuchaj, jakie atrakcje czekają na Ciebie w Krynicy. Spędzasz w Krynicy wakacje? Odwiedź strefę relaksu Radia Kraków – czekamy w soboty od godz. 9.00 do 14.00 na deptaku przed Pijalnią Główną.

 

Źródło: Wydział Strategii i Rozwoju Lokalnego
Urząd Miejski w Krynicy-Zdroju
ul. Kraszewskiego 7, 33-380 Krynica-Zdrój
http://www.krynica-zdroj.pl