VI Międzynarodowy Festiwal Piosenki "World Song"

Strona główna » Polecamy Dodano: 2022-04-07

Największe musicalowe utwory, popowe hity, alternatywne dźwięki oraz ciekawe brzmienia to tylko niektóre z propozycji młodych wokalistów VI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „World Song” organizowanego przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu. Koncert laureatów tegorocznych przesłuchań odbędzie się 11 kwietnia o 17:00 w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza. Wstęp wolny.

W poprzednich latach podczas wokalnych zmagań konkursowych spotkało się wielu utalentowanych młodych artystów, których mogliśmy podziwiać w popularnych programach telewizyjnych, teatrach i filmach. Zarówno melomani jak i członkowie jury podkreślali bardzo wysoki poziom wokalnych prezentacji.

- Po dwóch poprzednich edycjach online wreszcie wracamy do przesłuchań na żywo. Spośród 143 nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy 24 finalistów, którzy zaprezentują jury przygotowany przez siebie repertuar. Wszystkich zaś zapraszamy na koncert, który mam nadzieję, na długo pozostanie w pamięci naszych gości – podsumowuje Katarzyna Kożuch, wicedyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu

Źródło: Katarzyna Kożuch