TOBY z Monachium zagra w Walcach

Strona główna » Imprezy Dodano: 2016-12-07

Po długiej przerwie TOBY z Monachium ponownie zagra solowy koncert, tym razem w Gminnym Ośrodku Kultury w Walcach w niedzielę 19 marca 2017 roku.


TOBY jest młodym artystą polsko-niemieckiej piosenki, byłym piłkarzem młodzieżówki Bayernu Monachium, organizatorem Gali Największych Gwiazd Szlagierów i prezenterem cotygodniowej rubryki szlagierowej w śląskiej telewizji TVS. Uznawany jest za muzycznego ambasadora polsko-niemieckiej przyjaźni i sam mówi o swoich utworach, że "pokazują Niemcom piękno Śląska". Jego koncerty to zawsze wyjątkowe 2 godziny świetnej zabawy i fantastycznej muzyki! Kup bilety na koncert TOBY z Monachium już teraz!
„Tynsknota za Ślůnskym“ to nieoficjalny hymn Śląska, „Zakochany w Górnym Śląsku“ to nowy hit w pięknym regionie, w sercu którego jest Góra św. Anny. W ostatnim czasie TOBY odbył tournée z królową szlagierów Teresą Werner. Sensacją była sprzedaż wszystkich biletów na ich koncert w Pałacu Kultury w Warszawie. TOBY podczas koncertu w Walcach zaśpiewa piosenki takie jak: „Heute will ich mich verlieben” po niemiecku czy „Bella Magdalena” po polsku – piosenkę, do której teledysk znalazł się w czołówce najchętniej oglądanych na antenie TVS.
Bilety w cenie 30 zł już w sprzedaży.

 

Bilety i źródło: https://www.ebilet.pl/muzyka/disco-polo/toby-z-monachium/