The Australian Pink Floyd Show we Wrocławiu

Strona główna » Imprezy Dodano: 2016-10-21

The Australian Pink Floyd Show - The Best Side Of The Moon World Tour 2017


Po raz ósmy w Polsce wystąpi The Australian Pink Floyd Show z zupełnie nowymi propozycjami i aranżacjami legendarnych utworów zespołu Pink Floyd! W ramach trasy "The Best Side Of The Moon", formacja wystąpi w Polsce po raz ósmy na wrocławskiej Hali Stulecia.
Znakomite i pieczołowite przygotowanie każdego show, które jest zawsze dopracowane w każdym detalu powoduje, że The Australian Pink Floyd to doskonałe widowisko prezentujące muzykę, którą się inspirują w oryginalny, ale wierny sposób. 
Podczas całej trasy i polskiego koncertu nie zabraknie kultowych utworów, w tym m.in. "Wish you were here", "The Wall, "Momentary lapse of reason", czy "The dark side of the moon", które dziesięcioosobowy zespół wzbogaci o wyjątkową oprawę wizualną zabierając publiczność w prawdziwą podróż 'tribute' w hołdzie genialnym muzykom z Pink Floyd! Artyści zdradzili ponadto, że wybór utworów, które zaprezentują podczas trasy i ich kolejność zostały ułożone według głosów ich fanów, którzy za pomocą specjalnej aplikacji mogli zaproponować swoje setlisty.
Muzycy z TAPFS na swój sukces pracowali przez lata, zaczynając od lokalnych występów w australijskich pubach, stopniowo zyskując coraz szersze rzesze fanów na całym świecie, w szczególności w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Obecnie uznawani są bezsprzecznie za muzyczną sensację, przez The Times określoną jako 'the gold standard' i docenioną przez samych muzyków z Pink Floyd.

 

Bilety:

https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/pink-floyd-show/

 

Źródło: https://www.ebilet.pl/