Teatr BARAKAH , BARAKAH SONGS

Strona główna » Wydarzenia Dodano: 2019-11-28

 

Teatr BARAKAH BARAKAH SONGS

 

WYDARZENIE TEATRALNO-MUZYCZNE Z OKAZJI 15-LECIA TEATRU BARAKAH

 

To już 15 lat… 15 lat, odkąd Ana Nowicka i Monika Kufel stworzyły „Szafę”, 15 lat od pierwszych spektakli na Kanoniczej, w innych miejscach… potem sceny na Szerokiej, aż w końcu w naszej obecnej siedzibie przy Paulińskiej. 15 lat i 40 premier, setki aktorów, muzyków, artystów… tysiące widzów!

 

„BARAKAH Songs” będzie wydarzeniem teatralno-muzycznym, podczas którego aktorzy i muzycy obecnie lub w przeszłości współpracujący z Teatrem BARAKAH zaprezentują utwory ze spektakli wyprodukowanych przez 15 lat działalności. Na 40 premier Teatru BARAKAH z lat 2004-2018 30 to spektakle muzyczne, twórcy wydarzenia będą wybierać więc z blisko 160 utworów.

 

To nie będzie zwykły koncert! To będzie opowieść o 15 latach istnienia Teatru BARAKAH, o naszych produkcjach, scenach, przyjaciołach, z dodatkiem elementów wizualnych. Będzie to wydarzenie niepowtarzalne!

 

Jednym z punktów wieczoru będzie występ Renaty Przemyk, znanej polskiej piosenkarki i kompozytorki związanej z Teatrem BARAKAH nieprzerwanie od 2010 roku, która w tym roku obchodzi 30-lecie pracy artystycznej.

 

 

reżyseria: Ana Nowicka

scenariusz: Amadou Guindo, Grzegorz Like

obsada: Lidia Bogaczówna, Aleksandra Konior, Monika Kufel, Ana Nowicka, Krzysztof Bochenek, Rafał Kozok, Bartłomiej Kwiatkowski, Paweł Plewa, Karol Śmiałek, Paweł Wolsztyński

muzyka na żywo: Mikołaj Franczak, Karol Masternak, Filip Nowakowski

 

 

 

BILETY: 50 zł
✘ Zakup:

- w kasie Teatru Barakah przy Paulińskiej 28: pn.-pt. w godz. 10:00-17:00

- http://teatrbarakah.com/barakah-wp/bilety/

- przed spektaklem (jeśli są jeszcze wolne miejsca)

✘ Rezerwacja:

  • rezerwacje@teatrbarakah.com
  • 12 397 80 47