SKINNY (Ex-Skinny Patrini) solowy album

Strona główna » Polecamy Dodano: 2016-06-10

Skinny zapowiada debiutancki album
Były lider cenionego duetu electro Skinny Patrini przygotował solowy album. Premiera już 17 czerwca w wytwórni płytowej Requiem Records.

 

Michał Skinny Skórka - założyciel kultowego w kręgach słuchaczy muzyki electro i electroclash duetu Skinny Patrini. Wokalista, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny i multiinstrumentalista w jednym. Swoją karierę muzyczną zaczął w 2005 roku, tworząc z Anną Patrini duet Skinny Patrini, znany m. in. z muzyki do filmów "Galerianki" oraz "Lokator". Zespół zagrał na wielu festiwalach w kraju i zagranicą, wydał dwie bardzo dobrze przyjęte płyty "Duty Free" (2008) oraz "Sex" (2012). W roku 2013 duet postanowił zakończyć działalność, a Skinny rozpoczął ścieżkę solową.

 

W czerwcu 2014 roku rozpoczął pracę nad produkcją dwóch utworów Justyny Steczkowskiej, które znalazły się na płycie "Anima" (2014): "Kochankowie Syreny", który został wybrany na drugi singiel promujący album artystki oraz "High Heels" wieńczący album, z gościnnym udziałem Pati Yang, który okazał się być kolejnym singlem promującym "Animę". Na albumie "The Skin I'm In" znalazło się 12 utworów.

Teledysk "I Wish /feat. Kasia Stankiewicz/": 

Teledysk "Nothing Wasted": 

Profil FB Skinny: 

https://www.facebook.com/skinnytheskinimin

 

Tracklista:

I Wish (feat. Kasia Stankiewicz)
As Time Goes By
Leaving You
We Can Share
Happy Thoughts
The God + The World = The Madness
The Loss, The Gain
Two Kindred Spirits
We'll Carry On
Nothing Wasted
Nobody Comes
Of Our Love

 

Źródło: Cantaramusic

http://www.cantaramusic.pl