Rockowa ofensywa MAJKA właśnie się zaczyna

Strona główna » Wydarzenia Dodano: 2019-03-20

Majk, czyli Michał Łasiński, mimo bardzo młodego wieku, zna bardzo dobrze polską scenę. Współpracował z takimi muzykami jak m.in. Piotr Kupicha, Tomasz Lubert, Łukasz Lazer czy Jan Kidawa. Grał koncerty u boku takich zespołów jak: Video, Feel, Banda i Wanda, Nocny Kochanek, TSA, Turbo czy Red Lips, jest też finalistom talent show Must Be The Music.

 

 

W kinie, który można już nazwać przebojem, to połączenie klasyki rocka (zwłaszcza słychać tu nawiązania do legend polskiej muzyki) z nowymi trendami, które obecnie są bardzo modne. Jednak Majki nie podąża za tym co jest obecnie popularne, komponuje i pisze to, co czuje i co ma w sercu. Dzięki lekkości i talentowi do tworzenia piosenek, powstają po prostu bardzo dobre utwory, a w W kinie jest na pewno jednym z nich.

Majk jest obecnie w trakcie nagrywania swojego debiutanckiego albumu, na którym oczywiście będzie wierny rockowi, ale trzeba też nastawić się na niespodzianki. Najświeższe informacje dotyczącego jego działań można śledzić na FB Artysty.