Richie Ros zagra w Krakowie - koncert w mieszkaniu

Strona główna » Wydarzenia Dodano: 2019-10-28

Richie Ros (Irlandia) zagra w Krakowie - koncert w mieszkaniu

 
sobota, 16 listopada 2019, godz. 20
Kraków - koncert w mieszkaniu (centrum miasta)


Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, wyślij e-mail na adres borowkamusic.promocja@gmail.com. W temacie maila napisz "Richie - Kraków" a w treści podaj swoje imię i nazwisko oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Kilka zasad akcji House Gig:
1. Limit osób na koncercie – 30.
2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 15 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej – wszystkie pieniądze trafią do artysty, który danego dnia występuje).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…
6. Do mieszkania zapraszamy na godz. 20:00. Koncert rozpocznie się o 20:30 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

Richie Ros (Irlandia)
Ten chłopak nie miał łatwego startu. Dorastał w państwowym sierocińcu w mieście Limerick w Irlandii. Jako młody chłopak nie rozumiał, dlaczego spotykały go takie a nie inne koleje losu. Gdy miał 11 lat, dostał na urodziny wymarzony prezent – gitarę. Pierwszą piosenką, jakiej się nauczył był hit Chucka Berry’ego „Johnny B. Goode”.
Aby poradzić sobie z emocjonalnym zamieszaniem w swoim życiu, Richie zaczął pisać i wykonywać swoje, własne piosenki. Jednocześnie rozwinął swój wewnętrzny świat, w którym emocje wyrażał właśnie poprzez muzykę.
Los zetknął go z Davidem Odlumą, producentem nagradzanym m. in. Grammy, dawniej muzykiem grupy The Frames, któremu tak bardzo spodobało się demo Richiego, że zgodził się wyprodukować jego debiutancki album „Odyssey”. Płyta jest tak zatytułowana, gdyż opisuje podróż młodego chłopca, który pomimo wszystkich przeciwności, jakie mu postawiono, pracował nad stworzeniem własnej bajki. Muzyka w jego duszy, w jego własnych słowach, w końcu „uwolniła go”.
Album „Odyssey” ukazał się w maju 2019 roku a Richie Ros ruszył w europejską trasę, aby dzielić się tymi utworami z ludźmi. W listopadzie pojawi się na pierwszej trasie w Polsce!
Sprawdź: www.richieros.com
 
Próbka muzyki:
 
 
 
Do zobaczenia w mieszkaniu!