9876543210

Przegląd oferty aukcyjnej

Strona główna » Aktualności Dodano: 2020-11-13

Przegląd oferty aukcyjnej

 

Nadchodzący tydzień będzie obfitował w ciekawe i różnorodne aukcje. W poniedziałek zachęcamy do udziału w 35. Aukcji Sztuki, której oferta obejmuje 97 pozycji w cenach wywoławczych od 200 do 14000 zł. W aukcji wezmą udział prace m.in. Michaliny Pawlak, Jacka Podlasińskiego, Tomasza Masionka, Pawła  Porady i Wojciecha Fangora. W tym dniu odbędzie się również Aukcja sztuki MAGIA KOLORU. Dla spragnionych intensywnych wrażeń kolorystycznych oferta aukcji będzie idealna. Polecamy zwrócić uwagę na prace m.in. Beaty Mury, Anety Mlaś tudzież Marleny Rakoczy. Ceny wywoławcze 30 pozycji wynoszą od 200 do 1600 zł.

We wtorek zapraszamy na kolejną odsłonę Wyprzedażowej aukcji wyjazdowej. Będzie można nabyć prace takich artystów jak m.in. Maurycy Gottlieb, Teodor Grott, Aneri Irena Weissowa, Ludwik Antoni Maciąg. Ceny wywoławcze 100 pozycji wynoszą od 100 do 9000 zł. Kolejną odbywająca się w tym dniu aukcją jest 45. Aukcja Sztuki Młodej. W ofercie aukcji znajduje się 65 wspaniałych obrazów młodych twórców oraz rzeźba Anety Śliwy. Warto zwrócić uwagę na obraz Latarnie Agnieszki Potrzebnickiej. Ciekawą pracą jest także obraz Izabeli Lewkowicz i Angeliki Korzeniowskiej. Ceny wywoławcze wynoszą 1000 zł.

 

W środę nie zabraknie okazji do nabycia nowych obiektów, gdyż w tym dniu będą miały miejsce cztery aukcje. W ofercie 277. Aukcji Sztuki Dawnej znajdziemy 292 obiekty z dziedziny malarstwa, grafiki, fotografii, sztuki użytkowej, biżuterii, książek czy też sreber i tkanin. Z pewnością ciekawymi pozycjami są drzeworyty japońskiego malarza Utagawy Kunisady II. Polecamy także heliograwiury Henryka Siemiradzkiego oraz obraz Włodzimierza Tetmajera. Ceny wywoławcze wynoszą od 500 do 190000 zł. W 90. Aukcji Sztuki Współczesnej weźmie udział 114 obiektów w cenach wywoławczych od 700 do 65000 zł. W ofercie aukcji znajduje się m.in. bardzo ciekawa praca autorstwa Ewy Kuryluk, fotografia Natalii Lach – Lachowicz oraz zestawy szkła z firmy Moser. Kolejną aukcją będzie Aukcja Prac na Papierze - Sztuka Współczesna. Zachęcamy do obejrzenia monotypii Jonasza Sterna, akwareli Jerzego Nowosielskiego i Ludwika Maciąga, pasteli Franciszka Starowieyskiego. W aukcji weźmie udział łącznie 196 pozycji w cenach wywoławczych od 150 do 30000 zł. 43. Aukcja Sztuki Młodej to kolejna okazja do nabycia prac młodych artystów. Po raz kolejny pojawi się okazja do zakupu ceramiki autorstwa Jakuba Niewdany i Anety Śliwy. Ponadto w aukcji wezmą udział prace m.in. Mateusza Dolatowskiego, Joanny Misztal, Alicji Jaroszek i Jonasza Koperkiewicza. Ceny wywoławcze 113 pozycji wynoszą 500 zł.

W czwartek, 19 listopada zapraszamy na Aukcję Sztuki, w której ofercie znajdują się tak wspaniałe obiekty jak m.in. Portret chłopca autorstwa Piotra Michałowskiego uważanego przez wielu za najwybitniejszego polskiego malarza. Polecamy również granolitografię wybitnego włoskiego artysty Giorgio Di Chirico oraz prace, których autorami są Banksy, Salvador Dali, Stanisław Dębicki i Tigran Vardikyan. Ceny wywoławcze 64 pozycji wynoszą od 300 do 25000 zł. Jest to ostatni dzień aukcji Akt współczesny. W aukcji bierze udział 19 interesujących prac podejmujących tematykę aktu zarówno figuratywnie (Maciej Kempinski, Akt), jak i abstrakcyjnie (Magdalena Cybulska, Bez tytułu). Ceny wywoławcze wynoszą od 600 do 12000 zł.20 listopada odbędzie się 46. Aukcja Nowej Sztuki. W ofercie aukcji znajduje się 85 pozycji w cenach wywoławczych 1000 zł. Są to prace znanych i lubianych artystów takich jak m.in. Wojciech Brewka, Tomasz Kostecki, Joanna Sarapata i Hanna Kłopotowska. Ponadto warto zwrócić uwagę na prace Borysa Fiodorowicza, Jana Dubrowina i Roberta Jadczaka.

W sobotę, 21 listopada zapraszamy na 53. Aukcję Promocyjną. Polecamy zwrócić uwagę na interesujące pracy Joanny Aninowskiej oraz Magdaleny Bezat. W ofercie aukcji znajdują się także oryginalne ceramiki Krystyny i Agaty Bąceli. Miłośnikom abstrakcji polecamy prace Ewy Najdenow. Ceny wywoławcze 128 pozycji wynoszą od 100 do 700 zł. W ofercie odbywającej się w tym dniu Aukcji Prac na Papierze znajdziemy niezwykle ciekawe grafiki autorstwa m.in. Albrechta Dürera, Ammanna Josta, Bolswerta Schelte, Jana Piotra Norblina oraz Carracciego Annibale. Polecamy Państwa uwadze także wspaniałe akwarele Tadeusza Makowskiego i Karola Frycza. Ceny wywoławcze 96 pozycji wynoszą od 120 do 59000 zł.

22 listopada również odbędzie się Aukcja prac na papierze, z równie bogatą ofertą. Wśród 100 pozycji znajdziemy prace m.in. Jana Stanisławskiego, Józefa Mehoffera, Ferdynanda Ruszczyca i Juliusza Kossaka. Pojawi się okazja do nabycia atrakcyjnych litografii barwnych Mojżesza Kislinga i rysunków Dariusza Kalety. Ceny wywoławcze wynoszą od 100 do 5500 zł. W niedzielę zapraszamy także na Aukcję Sztuki Współczesnej. W ofercie aukcji znajdują się prace takich artystów jak m.in. Beata Rzepińska-Semmerling, Czesław Tumielewicz i Adam Swoboda. Polecamy zapoznać się z ciekawą twórczością Hanny Sitek oraz zwrócić uwagę na rzeźby Artura Barta i Sławomira Chmielewskiego. Ceny wywoławcze 40 pozycji wynoszą od 500 do 5000 zł.

22 listopada zakończy się Aukcja dzieł inwestycyjnych, w której ofercie znajduje się 25 prac autorstwa Zdzisława Beksińskiego. Ceny wywoławcze wynoszą od 320 do 5500 zł. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi pozycjami dostępnymi na aukcjach w tym tygodniu na naszej stronie internetowej https://onebid.pl/pl .

Źródło: onebid.pl