Premira singla Kabaretu OT.TO "Witamina M"

Strona główna » Multimedia Dodano: 2023-05-16

Zapraszamy na premierę najbardziej gorącego singla tego lata, a na pewno najzdrowszego. „Witamina M” to miłość, a tej nie da się przedawkować. 

 

2 czerwca o godz. 12:00 ukaże się nowa płyta Kabaretu OT.TO niosąca letni, słoneczno-plażowy repertuar. 

Zapowiada ją piosenka „Witamina M” z zaskakującym tekstem, który powinien przykuć uwagę słuchaczy:

 
 
gdy czasy ciężkie, ciężkie jak ołów
witamina M może pomóc
lecz jej nie kupisz w żadnej aptece
nie jest to zwykły suplement przecież
 
musisz wytworzyć ją sam w sobie
a jaką dawkę to ci nie powiem
działa - ile by jej nie było
bo witamina M to miłość.
 

Powstało kilkanaście piosenek, które finalnie trafią na płytę „To już lato”. Jak łatwo przewidzieć tym razem repertuar krążka ma charakter wakacyjny.

Aranżacjami wszystkich utworów zajął się ponownie utalentowany Wojciech Kostrzewa, a jego ojciec, Piotr Kostrzewa, twórca i dyrektor Chopin University Big Band poprowadził swój zespół w studiu nagraniowym. Materiał został zarejestrowany w studiach Polskiego Radia, S-3 i kultowym S-4 im. Jerzego Wasowskiego. Realizacją i produkcją całości zajął się Rafał Paczkowski, jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów dźwięku i wybitny specjalista od nagrań orkiestrowych.

Przekonana o słuszności wystawionej przez zespół recepty, Agencja Muzyczna Polskiego Radia już 12 maja wysyła „Witaminę M” do wszystkich serwisów streamingowych z zaufaniem, że jest to recepta na dobre samopoczucie i wakacyjny przebój zarazem.

 

Źródło: polskieradio.pl