6543210

Premiera najnowszego singla zespołu GLOSS

Strona główna » Wydarzenia Dodano: 2021-03-05

Zespół GLOSS powraca z kolejnym singlem „Microphone Shotgun”. Utwór jest zapowiedzią albumu o tej samej nazwie, którego premiera odbędzie się wiosną 2021. Po debiutanckim singlu „Pin Number”, który nieco odbiegał stylistyką od najnowszej produkcji zespołu, czas na nieco mocniejsze brzmienia.
 
Zachęcam do opublikowania newsa na Państwa stronie/ portalu – premiera klipu odbędzie się w piątek 5.03 o godzinie 12.. Jeśli będą Państwo zainteresowani wywiadem – proszę o kontakt.
 
 
Microphone Shotgun jest to rockowa piosenka z zadziornym riffem, dużym bitem i bezczelnym tekstem. To społeczny komentarz do świata, który autor widzi codziennie. Chodzi o sprzeczności na poziomie społecznym i osobistym.  Niczym para kłócąca się o to kto śpi po której stronie łóżka, stajemy się uparci, stawiamy na swoim i zapominamy o zrozumieniu i życzliwości. To samo dzieje się na poziomie całego społeczeństwa, dziś uwikłani w podziały po latach odkryjemy jak wielką to wszystko było stratą czasu.  Przez brak doświadczenia, nie znajdując odpowiedzi w swojej głowie ludzie zaczęli opierać swoje opinie na tym co przeczytali w telefonie, a to jest dla nich toksyczne. Życie jest brutalne, trudne, zaskakujące i niesprawiedliwe.

 Ludzie nie radzą sobie z wielu powodów. Również dlatego, że nie umieją wyrażać swoich uczuć albo cieszyć się zwykłą przechadzką po parku. To że myślisz że masz rację nie oznacza że naprawdę ją masz.
 
Źródło: Agencja Muzyczna Polskiego Radia