Poznański Koncert Noworoczny 2017

Strona główna » Imprezy Dodano: 2016-12-29

Poznański Koncert Noworoczny 2017

14.01.2017 

 

Sprzedaż biletów na Poznański Koncert Noworoczny już ruszyła! Spotkajmy się po raz kolejny w MTP - Poznań Congress Center i rozpocznijmy Nowy Rok w muzycznych nastrojach!
Poznański Koncert Noworoczny 2017 jest kontynuacją projektu PKN realizowanego z sukcesami od lat w całej Polsce. Koncerty te na stałe wpisały się również w kalendarz kulturalny Poznania. Podczas tegorocznego Poznańskiego Koncertu Noworocznego czeka nas jak zwykle mnóstwo niespodzianek, okraszonych wyjątkowymi doznaniami muzycznymi i wokalnymi. Wybierzemy się z Państwem w romantyczną podróż do czasów Straussów, wielkich bali, walca i przyjęć na tysiące osób. Tegoroczni soliści zapewnią jak zwykle, mnóstwo emocji a symfoniczne wykonania największych przebojów zachwycą niejednego melomana.

Na scenie pojawią się między innymi: Michał Szpak, Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele, Malwina Kusior oraz Nina Wolińska - młoda i niezwykle utalentowana poznanianka. Jak co roku, orkiestrę symfoniczną Collegium F poprowadzi prof. Marcin Sompoliński.
Poznański Koncert Noworoczny 2017 poprowadzą Zbigniew Zamachowski i Wojciech Malajkat.
Scenariusz i reżyseria: Jacek Lisewski

 

Źródło i bilety:

https://www.ebilet.pl/swieta-i-sylwester/sylwester/poznanski-koncert-noworoczny/