Nowy singiel Marka Kaliszuka

Strona główna » Multimedia Dodano: 2023-09-06

Marek Kaliszuk jest obecny na scenie od wielu lat. Najpierw teatralnej, ale takiej, na której muzyka i śpiew grały główną rolę. Jego twarz i głos znane są z telewizji. Od kilku lat sprawdza się na scenie koncertowej. Obecność w przestrzeni fonograficznej jest logiczną konsekwencją takiego rozwoju wydarzeń.

Już 5 września w przestrzeni cyfrowej pojawi się tytułowy utwór z płyty „Inny nie będę”, oczywiście z tekstem Kaliszuka, skomponowany przez producenta piosenki,Marcina Kindlę i nagrany w firmowanym przez niego mamamus:c STUDIO, w Katowicach.

Ten nieco prowokacyjny tytuł - to jasna i deklaratywna odpowiedź Marka Kaliszuka na wiecznie zadawane mu pytania: Jesteś bardziej aktorem, czy wokalistą? Może się zdecydujesz?

Ten utwór jest z pewnością dla Marka Kaliszuka podsumowaniem jego dotychczasowej drogi artystycznej i deklaracją na przyszłość. Piosence towarzyszy video, które wyraźnie pokazuje, że Artysta czuje się dobrze w różnych wcieleniach.

Na płytę „Inny nie będę”, która pojawi się w sklepach 6 października, trafi czternaście bardzo dobrze zagranych, zaśpiewanych i wyprodukowanych, utrzymanych w stylistyce nowoczesnej muzyki pop z elementami klubowej elektroniki utworów. W połowie są to piosenki już obecne w przestrzeni cyfrowej, w połowie premierowe. Ten zestaw z pewnością udowodni, że Kaliszuk zna siebie i wie, co mówi. I wie jak śpiewa!

Źródło: polskieradio.pl