Musical charytatywny Grand Romance Teatr Variete

Strona główna » Polecamy Dodano: 2023-12-13

Witajcie w Hotelu Grand Romance, przestrzeni stworzonej do relaksu i przemiany duchowej. Czy nie brzmi to jak idealne miejsce na romantyczne wczasy? Przecież nie należy wierzyć wszystkim negatywnym opiniom przeczytanym w Internecie! Grupa przyjaciół przybywa do hotelu, aby odpocząć i przeżyć duchową metamorfozę. Czy im się uda? Jakie tajemnice kryje pobliski las? O tym opowiedzą nam wolontariusze z firmy UBS, którzy już po raz dziewiąty zatańczą i zaśpiewają w szczytnym celu na deskach Teatru VARIÉTÉ. Zapraszamy na pełen humoru musical charytatywny “Grand Romance”!
 
Owoce kilkumiesięcznych przygotowań pracowników UBS będziemy mogli podziwiać w grudniu i styczniu w Krakowskim Teatrze VARIÉTÉ, który po raz kolejny będzie gościł na swojej scenie ten wyjątkowy musical charytatywny. Celem działań wolontariuszy UBS jest wystawienie spektaklu, z którego cały dochód zostanie przekazany na projekty edukacyjne, mentoring, stypendia edukacyjne, wsparcie technologiczne, staże i pierwsze miejsca pracy dla podopiecznych Fundacji Hearty. Poprzednia edycja tego wydarzenia przyciągnęła ponad 1350 widzów! Ponownie liczymy na Waszą obecność i otwarte serca.
 
Terminy: 
Bilety do nabycia w kasie Teatru Variete lub na stronie teatru: https://www.teatrvariete.pl/repertuar/goscinnie/grand-romance
Dziękujemy naszym wspaniałym sponsorom!
 
 
Sponsor główny: UBS
 
Organizator: Serdeczna Fundacja Hearty
 
Sponsorzy:
Luxoft
Sii
KraKra Films
EPAM
 
Partnerzy:
Fundacja Lewiatan
FACEART Make-up School
 
Patroni medialni:
Gazeta wyborcza
TVP3 Kraków
Kulturaisztuka.pl
Miastodzieci.pl
Kulturatka.pl
 
Do zobaczenia w Teatrze Variete!
 
Źródło: serdeczna.org