Mały Książę - piaskowy spektakl

Strona główna » Polecamy Dodano: 2016-11-24

Mały Książę - piaskowy spektakl Tetiany Galitsyny


11 grudnia zapraszamy do Sali Koncertowej w Szczecinie na wyjątkowy spektakl "Mały Książe". Tetiana Galitsyna, gwiazda programu telewizyjnego "Mam Talent" opowie nam słynną opowieść Antoine'a Exupery piaskiem, światłem i na wodzie. To będzie zapierające dech w piersiach, 70-minutowe widowisko, które przeniesie nas w magiczny świat Małego Księcia.
Zwyciężczyni programu "Mam Talent" Tetiana Galitsyna wraz z Gwiazdą "Mam Talent" VLODYRem - najszybszym malarzem na Świecie i grupą artystów przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia malowaną na żywo piaskiem,  połączona z animacją światłem i wodą wraz z elementami spektaklu teatralnego i technik szybkiego malowania (speed painting). Dopełnieniem niezapomnianego ponadgodzinnego show będzie przepiękna oprawa muzyczna.

„ Mały Książę” to  kultowa pełna poezji i mądrych refleksji opowieść o przyjaźni, miłości i życiu.  Przetłumaczona na 160 języków historia chłopca, który swobodnie przekracza granice między światem realnym a sferą niezwykłości. Mały Książę przypomina o tym, że „ wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, tyle, że tylko nieliczni z nich jeszcze o tym pamiętają... Może więc warto wrócić w magiczną krainę dzieciństwa i zobaczyć świat na nowo wrażliwymi oczami dziecka? 

 

Źródło i bilety:

https://www.ebilet.pl/rodzina/spektakle-dla-dzieci/maly-ksiaze/