Laura Pergolizzi w Warszawie i Poznaniu

Strona główna » Imprezy Dodano: 2016-11-04

Koncert LP
Bilety na warszawski koncert LP już w sprzedaży! Nie zwlekaj i kup bilet już teraz!


Wokalistka zagra  12 grudnia w Klubie Palladium i 13 grudnia w poznańskim Centrum Kultury Zamek! Sprawdźcie koniecznie, jak wokalistka zaprezentuje się na pierwszych klubowych koncertach w Polsce!
LP urodziła się i mieszka w Nowym Jorku, gdzie karierę muzyczną rozpoczęła w 1998 roku. W 2001 nakładem wytwórni Koch Records ukazał się debiutancki album artystki, „Heart-Shaped Scar”. Trzy lata później światło dzienne ujrzała kolejna płyta, z której pochodzi utwór „Wasted”, wybrany do czołówki amerykańskiego serialu „Daleko od domu”. Równocześnie artystka rozpoczęła współpracę kompozytorską z innymi muzykami, czego efektem były utwory pisane dla największych gwiazd - „Cheers” Rihanny, „Beautiful People” Christiny Aguilery czy „Red” Cher. Do swoich nagrań powróciła w 2014. Wydała wtedy trzeci album „Forever for Now”, magazyn Vouge mianował LP „Artystką Tygodnia”, a singiel „Into The Wild” został wykorzystany w kampanii reklamowej jednego z banków.
W tym roku ukazała się EP-ka artystki, która szturmem wdarła się na zagraniczne i polskie listy przebojów.  Zawiera ona przebojową piosenkę "Muddy Waters", wykorzystaną w głośnym serialu stacji Netflix "Orange Is The New Black” oraz „Lost On You” - utwór, który niespodziewanie stał się jednym z największych hitów 2016 roku! „Lost On You” zdobył szczyty list przebojów w wielu europejskich krajach, trafił także na trzecie miejsce Hype Machine's Popular Charts oraz na szóste miejsce Spotify Viral Charts już w tygodniu debiutu. EP-ka to intrygująca zapowiedź tego, co czeka nas na czwartej płycie Amerykanki.

 

Bilety:

https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/laura-pergolizzi/

 

Źródło: https://www.ebilet.pl/