LARI LU

Strona główna » Imprezy Dodano: 2016-01-20

LARI LU
Organizator: Organizator: Klub Stodoła

Piątek / 2016-01-22 / 20:00
Klub Stodoła - Open Stage, Batorego 10, 02-591 Warszawa
sprzedaż on-line biletów trwa do 2016-01-22 00:02

Kup bilety:

https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=99471

 


Czasami w życiu trafiamy na pewne przeszkody, które wpływają na nasze plany. Niestety, wydłużyły nam się prace nad remixami z "Jedenastki", czyli albumem LARI LU - 11 | Remix & Rework EP, na który materiał przygotowali dla mnie (i dla Was :)) wyjątkowi młodzi Artyści: Dustplastic, Rafał Malicki, Envee, Rubber Dots, Random Trip, Baasch, DreamChach, Natalia Gadzina i No Echoes. Chcemy, aby warszawski koncert był początkiem trasy promującej ten krążek, dlatego jestem zmuszona przełożyć koncert, który miał odbyć się 4 listopada w Stodole, na 22 stycznia 2016 roku. Mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali. Zapewniam Was - warto poczekać.

 

Debiutancki album Lari Lu ukazał się w listopadzie 2014 roku. Artystka zaskoczyła zmianą stylu i niezwykłymi tekstami, co zostało bardzo pozytywnie odebrane przez dziennikarzy. Płyta uzyskała świetne recenzje, w których doceniono kunszt i poziom artystyczny całości projektu. Pojawiły się też wyjątkowo pochlebne opinie odbiorców w internecie, chwalące artystkę za świetne teksty, oryginalny styl i piękny wokal.

 

Lari Lu współpracowała z popularnymi muzykami i brała udział w wielu różnorodnych projektach. Śpiewała w Studio Buffo, pracując pod okiem Janusza Józefowicza. Nigdy jednak, przystosowując się do przyjętej konwencji, nie mogła być w pełni sobą i prezentować własnego przekazu artystycznego.
Po zakończeniu współpracy z Varius Manx artystka zamieszkała z dala od miasta, na skraju lasu, gdzie całkowicie mogła skupić się na komponowaniu, pisaniu tekstów i szukaniu własnych środków wyrazu. Czerpała z natury wszystko co najlepsze: energię, światło, spokój oraz dźwięki. Chciała, aby w tworzonej przez nią muzyce natura pozostawiła swój ślad. Dopełnieniem były teksty piosenek, pełne mądrości i skłaniające do przemyśleń.
Album „11“ wymyka się typowym kategoriom muzycznym. Jest to mieszanka melodyjnego popu, energetycznej muzyki elektronicznej i brzmienia żywych, różnorodnych, w dużej części - egzotycznych instrumentów. Zawiera również elementy muzyki ambient. Lari Lu wystąpi w Stodole już 4 listopada. Zapraszamy.

 

Źródło: https://www.ebilet.pl/