Konkurs Innovator Małopolski

Strona główna » Aktualności Dodano: 2015-11-19

Ruszył konkurs na najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo Małopolski – INNOVATOR MAŁOPOLSKI.

 

Konkurs ruszył 16 listopada 2015 r. i przeznaczony jest dla wszystkich mikro, małych i średnich przedsiębiorców, posiadających siedzibę firmy na terenie Województwa Małopolskiego. Do konkursu można zgłosić nowy produkt, innowacyjną usługę  lub nowatorski sposób prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Zgłoszone do konkursu produkty i technologie powinny wpisywać się w 7 kategorii, które odzwierciedlają następujące inteligentne specjalizacje Województwa Małopolskiego tj.: nauka o życiu, energia zrównoważona, technologie informacyjne i komunikacyjne, chemia, produkcja metali i wyrobów metalowych oraz wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, elektrotechnika i przemysł maszynowy, przemysły kreatywne i czasu wolnego.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza online dostępnego na stronie www.innovatormalopolski.pl, a następnie wysłanie go do 31 grudnia 2015r. drogą elektroniczną i tradycyjną na adres biura konkursu.

Konkurs będzie realizowany w dwóch etapach. W pierwszej części zostaną zweryfikowane formularze konkursowe złożone przez uczestników. Jeśli zgłoszenia będą poprawne, to specjalne grupy robocze ds. Małopolskich Inteligentnych Specjalizacji dokonają ich analizy. Na  ich podstawie do kolejnego, drugiego etapu jury wybierze po 3, w każdej z 7 kategorii branżowych. W tej części nastąpi również wizytacja audytorów w siedzibie firmy i sporządzenie raportu przekazywanego kapitule konkursu.

Główną nagrodą w konkursie jest: tytuł Innovatora Małopolski, statuetka z pamiątkowy dyplomem oraz szeroka akcja promocyjna w mediach. Laureaci będą mogli posługiwać się logiem konkursu przez okres 2 lat.

- Tytuł Innovatora Małopolski otworzył dla nas nowe możliwości biznesowe. Udział w konkursie spowodował, że produkty oraz marka naszej firmy zaczęły być bardziej rozpoznawalne. Utwierdza nas to w przekonaniu że warto dalej podążać w kierunku inwestowania i rozwijania innowacji – mówi Zbigniew Dobrowolski, Prezes Dodd-Inwest / Laureat w kategorii mikro firma w konkursie INNOVATOR MAŁOPOLSKI 2011 za OZO - naturalne kosmetyki z ozonowaną oliwą (bez parabenów).

Więcej informacji o konkursie znajdziemy na stronach Centrum Transfer Technologii Politechniki Krakowskiej oraz na oficjalnej stronie konkursu www.innovatormalopolski.pl.

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:
Grzegorz Kolasiński
grzegorzkolasinski@2beunique.pl
+48 504 041 528

 

Źródło: UM w Gorlicach