Koncert Romana Wróblewskiego w Warszawie

Strona główna » Imprezy Dodano: 2022-07-15

Data:  28 sierpnia 2022

Godzina: 19:00

Miejsce: Dom Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25

 

Bilety dostępne na stronie:

https://abilet.pl/wydarzenie/roman-wroblewski-2022-tour-8790

 

Ceny biletów:

1 pula - 100,00 złotych

2 pula - 120,00 złotych

 

 

W ramach europejskiej trasy Romana Wróblewskiego w malowniczej scenerii Domu Braci Jabłkowskich odbędzie się koncert, podczas którego artyście będzie towarzyszyła wspaniała wiolonczelistka Weronika Kulpa. Duet zaprezentuje utwory z debiutanckiej płyty artysty.

-----------------

 

Roman Wróblewski — polski pianista, kompozytor i producent muzyczny. Od wielu lat zaangażowany w projekty muzyczne o różnorodnej stylistyce. Muzyk zagrał ponad 60 koncertów w całej Polsce oraz Azji, Szwecji, Danii, Francji i Portugalii. Stworzył ścieżkę dźwiękową do filmu "Rozkołys", który miał swoją premierę na 37. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Warszawie oraz wygrał konkurs filmów dokumentalnych w ramach Festiwalu Filmowego w Sopocie w 2022 roku. Pod koniec 2021 roku teledysk do utworu "Big Hug" został nominowany w PL Music Video Awards 2021 w kategorii "Extra".

 

Weronika Kulpa — Wiolonczelistka współczesna i barokowa, kameralistka, muzyk sesyjny, pedagog LAS Academy w Sopocie, wykładowca AMUZ w Gdańsku. Współpracuje z Sopockim Teatrem Muzycznym Baabus Musicalis, zespołem wokalnym Simultaneo i Cappellą Gedanensis. Związana z zespołami m.in. takimi jak: Alfah Femmes, O'Bows Quartet, Ensemble Inegalite, Kwartetem Bonsai, Kwartetem Gdańskim.

-----------------

Koncert odbędzie się 28 sierpnia, o godzinie 19:00 w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: oomph.apartments