Koncert promujący wydanie płyty "Zew" zespołu Maddie Rock Squad

Strona główna » Polecamy Dodano: 2023-09-12

Zespół Maddie Rock Squad zaprasza na koncert promujący wydanie płyty "Zew", który odbędzie się w PIĄTEK, 15 WRZEŚNIA 2023 o 20:00 (https://www.facebook.com/events/691710646306959).
 
Bilety: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/101772/Cz%C4%99stochowa/Maddie+Rock+Squad/
 
Jako support wystąpi zespół Marfia. 
 
 
Maddie Rock Squad - zespół rockowy z Częstochowy, który łączy mocne gitarowe riffy z damskim wokalem. W twórczości można usłyszeć mocne gitarowe riffy jak i delikatną czystą gitarę. Mocna, odważna perkusja i klawisz w tle z dołowym basem. Każdy członek zespołu dodaje czegoś od siebie co słychać na koncertach. Maddie Rock Squad lubi bawić się muzyką. Stara się łączyć klimaty od mocnego rocka przez blues po ballady. 
 
W skład zespołu wchodzą: Magda Maddie Nowak - wokal, Michał Lewy Lewandowski - perkusja, Patryk Kuroń - gitara rytmiczna, Bartek Kuras - gitara solowa, Radek Wojnowski - gitara basowa.
 
Marfia - zespół MARFIA powstał w 2022r. z inicjatywy klawiszowca Piotra Fijołka oraz wokalistki Marceliny Siewior. Zrzesza muzyków mających doświadczenie zarówno w występowaniu na dużych estradach, jak i kameralnych scenach klubowych. Osoby tworzące obecny skład udzielały się w formacjach prezentujących pełne spektrum muzyki: począwszy od muzyki klasycznej, poprzez rozrywkową i jazzową, kończąc na ciężkich brzmieniach. 

Zespół MARFIA w składzie: Łukasz Stanisz - perkusja, Kryspin Kazik – gitara basowa, Piotr Fijołek – instrumenty klawiszowe, Miłosz Strączyński – gitara, Krzysztof Bareła – gitara, Marcelina Siewior – wokal.

Źródło: Adam Sęczkowski