Koncert Laszlo Taxi w Krakowie

Strona główna » Imprezy Dodano: 2016-10-17

ArtCafe Barakah
Laszlo Taxi /koncert/


Początki zespołu sięgają 2012 roku, kiedy to grupa fascynatów postanowiła wreszcie nadać realny kształt temu, co im w duszy grało. W kolejnych latach spotykali się, aby grać razem muzykę, którą kochali, a której tak bardzo brakowało im w świecie muzycznym. Lata izolacji spędzone w pustelni sali prób pozwoliły im wyrobić indywidualne, charakterystyczne brzmienie, którym nasycone są zarówno te długie jak i krótkie utwory. Po kilku zmianach personalnych zespół postanowił wyjść z pustelni i zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności. Tak powstał skład znany dziś pod nazwą Laszlo Taxi.

Ich styl jest najczęściej osadzany w krainie rocka progresywnego, aczkolwiek sami nie utożsamiają się w pełni z żadnym istniejącym gatunkiem muzyki. Muzyka, którą tworzą jest ich własnym prywatnym mikro-światem z własnym ekosystem oraz niezależnym zbiorem zasad. Jest jak kolorowa bańka dryfująca w przestrzeni tego świata. Wszystkich chętnych i ciekawych zapraszają w niezwykłą podróż po ich świecie.

 

LINKI:
https://www.facebook.com/laszlo.taxi/
https://soundcloud.com/stream
https://laszlotaxi.bandcamp.com/

SKŁAD ZESPOŁU: Dariusz Kawa [klawisze], Maciej Miazga [gitara], Tomasz Sok [perkusja], Mirosław Berg [bas]


DATA: 21 X [piątek] START: 21:00

BILETY: 10 zł
✘ Zakup: pn.-pt. w godz. 10:00-17:00 i na godz. przed każdym wydarzeniem w kasie Teatru Barakah przy Paulińskiej 28, przelewem –

http://teatrbarakah.com/barakah-wp/bilety-i-wynajem/ , przed koncertem (jeśli są jeszcze wolne miejsca)
✘ Rezerwacja: http://rezerwacje@teatrbarakah.com / 12 397 80 47 / w barze

 

Źródło: http://www.teatrbarakah.com