Koncert Chill-e-motion w Krakowie

Strona główna » Imprezy Dodano: 2016-10-14

ArtCafe Barakah
Jesienny Chillout /koncert Chill-e-motion + taniec współczesny/

 

Pojęcie „chillout” powstało w latach 90. XX wieku ze slangowego określenia relaksowania się. Z czasem pojęcie rozszerzyło się na muzykę o spokojnym, relaksującym brzmieniu, a także styl życia „slow”. Na początku października mamy dla Was propozycję wydarzenia łączącego koncert delikatnych dźwięków zespołu Chill-e-motion i taniec Grupy O2. To ciekawa propozycja artystyczna na przyjemne spędzenie sobotniego wieczoru. Na uczestników czekać będą specjalne chilloutowe drinki w promocyjnych cenach.

Chill-e-motion to krakowski zespół tworzący i wykonujący muzykę z pogranicza chilloutu, elektroniki i smooth jazzu. Powstał w 2013 roku, a w jego stałym składzie znajduje się sześciu krakowskich muzyków. Grupa ma na swoim koncie m.in.:
zwycięstwo w konkursie portalu Interia i muzzo.pl na koncert na Krakowskim Rynku Głównym w ramach WOŚP
zwycięstwo w konkursie Krakowskiej Sceny Muzycznej na support przed Wojtek Mazolewski Quintet
nagrodę specjalną na Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu
finał festiwalu Synestezje
nominację do nagrody SuperScyzoryk w kategorii Zespół.
Zwieńczeniem pracy zespołu jest wydana pod koniec 2014 roku płyta (ep). W ostatnim czasie zespół zmienił kierunek swoich zainteresowań na tworzenie utworów w języku polskim. Zapowiedzią tej zmiany jest pierwszy polski singiel z teledyskiem – „Przewijam miasto”

 

LINKI:
http://www.facebook.com/chillemotionband
http://www.chillemotion.com

 

SKŁAD ZESPOŁU: Adrianna Szeląg [wokal], Michał Bukalski [saksofon], Ryszard Święch [piano], Łukasz Szczygieł [gitara], Piotr Wojnarowski [bas], Piotr Bryk [perkusja]

Grupa O2 to zespół absolwentów Studia Baletowego Opery Krakowskiej, pracujący w technice tańca współczesnego. Powstał w 2013 roku z okazji 50-lecia Studia Opery Krakowskiej, jako projekt uświetniający jubileuszowe koncerty Studia. Projekt przerodził się w działalność zespołową. Zajęcia zespołu wpisały się na stałe w program pracy Studia Baletowego Opery Krakowskiej. Grupa O2 prezentowała się m. in. na scenie Opery Krakowskiej oraz Nowohuckiego Centrum Kultury. Zespołem od początku istnienia opiekuje się Jacek Szydłowski.


DATA: 15 X [sobota] START: 20:00

BILETY: 10 zł [przedsprzedaż] / 15 zł [w dniu koncertu]
✘ Zakup: pn.-pt. w godz. 10:00-17:00 i na godz. przed każdym wydarzeniem w kasie Teatru Barakah przy Paulińskiej 28, przelewem –

http://teatrbarakah.com/barakah-wp/bilety-i-wynajem/

(jeśli są jeszcze wolne miejsca)
✘ Rezerwacja: http://rezerwacje@teatrbarakah.com / 12 397 80 47 / w barze

 

Źródło: http://www.teatrbarakah.com