KARNAWAŁOWA MOC DISCO POLO w Krakowie

Strona główna » Imprezy Dodano: 2016-11-18

KARNAWAŁOWA MOC DISCO POLO
Poczuj karnawałową energię na największej imprezie Disco Polo przyszłego sezonu!


4 lutego 2017 spotkamy się na krakowskiej Tauron Arenie na wyjątkowym show muzycznym połączonym ze specjalnymi pokazami audio-wizualnymi i efektami specjalnymi. Wystąpią największe gwiazdy polskiego disco, m.in. Boys, MIG, After Party, Defis, Vegas i Shantel, Markus P. a w ramach "Young Stage" zobaczymy obecnie najlepiej rokujące zespoły tego gatunku: Alfa Boys, Moment, Spontan, K.O.H.A.Y, Slavers, Zajefajni i The Brothers.
Nie może Cię tam zabraknąć!

Disco polo to niewątpliwie jeden z trzech najpopularniejszych gatunków muzycznych w Polsce. Muzyka wywodząca się z tradycji ludycznych nie jest jednak fenomenem typowo polskim. Włosi bawią się przy swoim italo disco, Niemcy przy heimat music, a Izraelczycy przy disco mizrahi. Taki nurt bierze się bowiem z mieszania lokalnej tradycji z tym, co najbardziej popularne. Obecnie disco polo przeżywa w Polsce prawdziwy renesans.
Aż 1,000,000,000 odsłon na portalu YouTube to suma wyświetleń wszystkich występujących na imprezie wykonawców! Imprezie patronuje Radio VOX oraz POLO TV.

 

Bilety: 

https://www.ebilet.pl/muzyka/disco-polo/karnawalowa-moc-disco-polo/

 

Źródło: https://www.ebilet.pl/