IRENA SANTOR

Strona główna » Imprezy Dodano: 2016-01-21

IRENA SANTOR
Organizator: Teatr 6.piętroSobota / 2016-02-27 / 19:30
Teatr 6. piętro
Plac Defilad 1 (PKiN), 00-901 Warszawa
sprzedaż on-line biletów trwa do 2016-02-26 19:30

Kup bilety:

https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=104448

 

27 lutego o godz. 19.30 na scenie Teatru 6.piętro wystąpi niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki – IRENA SANTOR.
Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zaprezentuje na naszej scenie recital PUNKT WIDZENIA. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz najnowszej płyty PUNKT WIDZENIA wydanej w zeszłym roku przez Polskie Radio, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

 

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą...

 

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.

 

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie:
Mariusz Dubrawski - fortepian,
Wojciech Ruciński - kontrabas,
Grzegorz Poliszak - perkusja.

 

Źródło: https://www.ebilet.pl/