Filharmonia Dowcipu-trasa

Strona główna » Wydarzenia Dodano: 2017-11-30

Filharmonia Dowcipu


Bilety na muzyczne show "Filharmonia dowcipu" już w sprzedaży! W sprzedaży bilety na dwa programy: Jubileusz 10-Lecia Filharmonii Dowcipu oraz Klasyka z fortepianem PLUS. Koncerty odbędą się w:
03.12. 2017 Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie
06.01.2018 Teatr Wielki w Łodzi
14.01.2018 Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
16.01.2018 Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku
18.01.2018 Teatr Muzyczny Roma w Warszawie
05.02.2018 Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
11.02.2018 Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku
18.02.2018 Filharmonia Częstochowska
04.03.2018 Sala CKK Jordanki
Bilety na Jubileusz 10-Lecia Filharmonii Dowcipu
Program z cyklu „Filharmonia dowcipu” to niezwykłe połączenie humoru i muzyki prezentujące całkowicie nową jakość spektakli kabaretowych! Połączenie programu muzycznego opartego na muzyce klasycznej z zaskakującymi i dowcipnymi skeczami to zaskakująco spójne i niezwykle oryginalne połączenie, powodujące, że "Filharmonia dowcipu" to widowisko jedyne w swoim rodzaju które trzeba koniecznie zobaczyć.
Koncerty jubileuszowe 10-lecia "Filharmonii dowcipu" będą zbiorem najlepszych skeczy stworzonych przez Waldemara Malickiego zebrane spośród ponad 500 widowisk zaprezentowanych na przestrzeni całych dziesięciu lat i wspaniałym widowiskiem muzycznym. "Filharmonia dowcipu" to dziewiętnastoosobowa orkiestra grająca pod batutą Benka Chmielarza, prezentująca oryginalne i nowoczesne aranżacje najpiękniejszych utworów klasycznych podczas dwugodzinnego show, okraszonego wyjątkowymi skeczami. 
Bilety na Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z fortepianem PLUS:
Waldemar Malicki oraz Filharmonia Dowcipu udowadniają, że muzyka klasyczna jest dla każdego -  kup bilety na widowisko i poznaj najseksowniejszą w historii orkiestrę prowadzoną przez lewitującego dyrygenta i pełnego charyzmy pianistę. Wypełniony masą pozytywnej energii koncert zachwyca oszałamiającą muzyką i zaskakuje rozbrajającymi żartami „tu i teraz”, które składają się na kilkadziesiąt wybornych skeczy muzycznych.
Dojrzalsze i mistrzowsko dopracowane show obfituje w nowe patenty artystyczne na opowiadanie klasyki, Polski i świata znanymi melodiami. Gwarantujemy, że będzie jeszcze gęściej muzycznie, ostrzej politycznie i odważniej obyczajowo. Jednak przy zdecydowanie szybszym tempie narracji i mnóstwie oczyszczającego śmiechu znajdzie się też chwila na refleksję i odrobinę łez wzruszenia.
Twórcy oraz wykonawcy Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z fortepianem PLUS:
Scenariusz i reżyseria: Jacek Kęcik
Występują:
Fortepian Waldemar Malicki
Dyrygent Bernard Chmielarz
Sopran Anita Rywalska
Tenor Marcin Pomykała
oraz muzycy i Andrzej Piątek (aktor)

 

Źródło: https://www.ebilet.pl/