CzarnOFF Fest - festiwal muzyczny

Strona główna » Imprezy Dodano: 2017-04-06

CzarnOFF Fest to niezależny festiwal muzyczny odbywający się w połowie czerwca na obszarze Przełęczy Rędzińskiej w Rudawach Janowickich, nieopodal Czarnowa.

 

 

W zeszłym roku udało nam się zorganizować pierwszą edycję festiwalu. Atmosfera, klimat i frekwencja na festiwalu przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Nie sądziliśmy, że w tak krótkim czasie uda się zbudować coś tak wyjątkowego - widok uśmiechniętych, szczęśliwych, pełnych radości ludzi w tym magicznym miejscu był bezcenny. W związku z sukcesem pierwszej edycji festiwalu planujemy kolejną jego edycję 09-11.06.2017 r.

 

Ideą wydarzenia jest zrzeszenie ludzi ceniących piękno przyrody, a także różnorodną muzykę począwszy od etnicznych brzmień afrykańskich bębnów, poprzez reggae, ska, muzykę świata po dubowe i elektroniczne brzmienia.

 

CzarnOFF Fest to inspirująca przeprawa przez muzykę pochodzącą z głębi serca, która w połączeniu z magiczną, plenerową scenerią tworzy niepowtarzalne wydarzenie bez biznesowych i komercyjnych kombinacji, podczas którego każdy z uczestników będzie miał okazję wziąć udział w koncertach, a także na chwilę się "zatrzymać" i odetchnąć.

 

Uzupełnieniem składu koncertowego są: jam session, warsztaty jogi oraz pokaz fireshow. Chcemy, by CzarnOFF Fest stał się wyjątkową, festiwalową alternatywą dla ludzi chcących poczuć niezwykłą energię natury i muzyki.

Festiwal odbywa się w malowniczej, pełnej przyrody, plenerowej przestrzeni z niezwykłą panoramą na Karkonosze. Przełęcz Rędzińska w Rudawach Janowickich to obszar, położony niedaleko Czarnowa — miejsca, które skupia wielu dolnośląskich artystów.

 

Łukasz

Człowiek "orkiestra", muzyk, pasjonat podróży i dobrego jedzenia. Założyciel zespołu Foliba – grającego muzykę Afryki Zachodniej, a także członek zespołu SANGO – Zmiana Wibracji Ziemi, członek zespołu Zebra, właściciel agencji eventowo-koncertowej Foliba Management, od kilkunastu lat aktywnie związany z branżą muzyczną.

Grzegorz "Cheeba"

Jeden z głównych przedstawicieli kultury reggae/dancehall w Polsce. Najmocniej kojarzony z grupą EastWest Rockers, z którą wydał trzy dobrze przyjęte płyty:
„Ciężkie czasy”, „Jedyna Broń” i „Eastwest Fm” oraz najbardziej prężnej w Polsce grupy ragga jungle Respecta Crew, z którą wydał Ep. pt „Respecta Sounds. Prywatnie inicjator wielu niesamowitych pomysłów, człowiek "urodzony na scenie", wulkan pozytywnej energii zarażającej nią cały świat.

Paulina
Pasjonatka kultury, muzyki i podróży, miłośniczka zwierząt i natury. Studentka dziennikarstwa i filologii polskiej, związana z radiem, public relations i mediami społecznościowymi. Obecnie aktywnie działająca w branży muzycznej, jako specjalista ds. promocji oraz organizacji wydarzeń artystycznych.

Grzegorz "Wlazi"

Założyciel, lider i wokalista zespołu BETHEL. Od ponad dziesięciu lat aktywnie działający w branży muzycznej. Dobra dusza, zarażająca innych pozytywną energią.

Bartek

Podróżnik, pasjonat muzyki i kultury, formalny właściciel pięknej miejscówy, gdzie co roku odbywa się festiwal.

Pozostali członkowie wspierający festiwal: Wojtek, Bartek, Ela, Ania, Migdał, członkowie zespołu Foliba,  Bethel, SANGO oraz wielu wielu innych.

 

Więcej: 

https://web.facebook.com/events/1226477714086612/

 

Źródło: Foliba Management