ArtCafe Barakah - koncert APPLE FIELDS

Strona główna » Wydarzenia Dodano: 2019-04-24

Apple Fields to pięcioosobowy zespół z Krakowa, założony w 2015 roku, inspirujący się klasyką brytyjskiego rocka lat 60. oraz nurtem britpopowym lat 90. Zespół ma za sobą wiele koncertów oraz akustycznych sesji radiowych. Są finalistami i laureatami ogólnopolskich przeglądów i konkursów m.in. „Megafon” Radia Kraków czy Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie (w jury m.in. Kasia Nosowska, Piotr Metz). Jeden z utworów Apple Fields znalazł się na nowojorskiej składance „Global” promującej najciekawiej zapowiadające się młode zespoły z całego świata. Utwory zespołu wielokrotnie gościły na alternatywnych audycjach radiowych na całym świecie (m.in. w Chicago i Paryżu).

 

W maju 2017 zespół wydał debiutancką EP-kę, dostępną we wszystkich najważniejszych serwisach streamingowych. Do jednej z piosenek - „Where the Wild Apples Grow” - został zrealizowany teledysk.

 

SKŁAD: Sebastian Brejnak (wokal), Tomek Kościelniak (gitara), Rafał Gurgul (gitara), Adrian Burek (perkusja), Karol Masternak (bas)

 

LINKI:

 

EP:

https://open.spotify.com/album/4SjGnjJPJ9CzVEBEs0jSW9

Teledysk:

https://www.youtube.com/watch?v=2zTf3Nd_neQ

Instargam:

https://www.instagram.com/we_are_apple_fields/

Facebook:

https://www.facebook.com/AppleFieldsBand/

Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCKlQ4qF-g7Xh5NDT9XivZJQ

 


BILETY: 10 zł


Zakup: pn.-pt. w godz. 10:00-17:00 i na godz. przed każdym wydarzeniem w kasie Teatru Barakah przy Paulińskiej 28 / http://teatrbarakah.com/barakah-wp/bilety/ / przed koncertem

Rezerwacja: rezerwacje@teatrbarakah.com / 12 397 80 47