Anna Maria Jopek-trasa koncertowa

Strona główna » Imprezy Dodano: 2017-01-19

Bilety na niezapomniany koncert Anny Marii Jopek i  Gonzalo Rubalcabą z jego trio jazzowym już w sprzedaży! Koncert zorganizowany w ramach cyklu "Dobry Wieczór Jazz" odbędzie się 28 marca 2017 w Teatrze Muzycznym Roma. Anna Maria Jopek wystąpi także w łódzkim Klubie Wytwórnia 26 marca.


Anna Maria Jopek – wokalistka, kompozytorka, improwizatorka, wizjonerka, pasjonatka. Nagrywa i koncertuje na całym świecie z najważniejszymi postaciami muzyki naszych czasów. 14 lutego 2017 ukaże się płyta pt. „Minione”, którą Anna Maria Jopek nagrała z legendarnym pianistą kubańskim Gonzalo Rubalcabą i jego trio jazzowym. Nostalgiczne, przedwojenne tanga i bolera polskie złamane współczesnym językiem jazzu i kubańskim pulsem, nagrane w najwyższej audiofilskiej jakości. Anna Maria Jopek śpiewa po polsku najpiękniejsze minione piosenki takie jak: „To ostatnia niedziela", „Rebeka" czy „Twe usta kłamią”.
Wydaniu płyty  "Minione" towarzyszyć będzie trasa koncertowa w największych miastach Polski, w ramach której artyści zawitają w Łodzi i Warszawie.

 

Bilety/źródło: https://www.ebilet.pl/muzyka/piosenka/anna-maria-jopek/