„Ramen. Smak wspomnień” - seans w kinoteatrze w Sokołowsku

Strona główna » Wydarzenia Dodano: 2019-06-28

Zapraszamy w sobotę 29 czerwca do sokołowskiego Kinoteatru Zdrowie na pokaz filmu "Ramen. Smak wspomnień" w reżyserii Erica Khoo.

Jak zwykle możecie się spodziewać najlepszych filmów, starannie wybranych przez Diana Dąbrowska, programerkę tegorocznego sezonu filmowego w Sokołowsku.

O czym będzie film, który tym razem dla Was wybrała?

Masato (Takumi Saitoh) mieszka w Takasaki w Japonii i jest młodym kucharzem specjalizującym się w ramenach. Po nagłej śmierci swojego ojca chłopak znajduje walizkę wypełnioną pamiątkami. Wśród nich jest między innymi czerwony notatnik. Należał on do jego matki, która pochodziła z Singapuru i zmarła, gdy Masato miał zaledwie 10 lat. Przeczucie każe mu udać się w podróż do rodzinnego kraju matki, gdzie ma nadzieję odkryć tajemnicę związku rodziców. Na miejscu chłopak niespodziewanie odnajduje swoją babcię, która jak się okazuje, posiada klucz do tyleż romantycznej, co burzliwej historii miłosnej rodziców chłopaka. Obydwojgu w leczeniu emocjonalnych ran pomagać będzie niezwykła, azjatycka kuchnia.

Przychodźcie tłumnie do Kinoteatru Zdrowie w Sokołowsku przy ulicy Głównej 36 w sobotę 29 czerwca o godzinie 19.00. I pamiętajcie, że to dzięki Waszej obecności to nietuzinkowe kino o bogatej historii może funkcjonować!

BILETY: 14 PLN Normalny
10 PLN: Ulgowy
10 PLN: Mieszkańcy Gminy Mieroszów
REZERWACJA: kinozdrowie@sokolowsko.org
Więcej informacji na: www.kinozdrowie.pl / f Kinoteatr Zdrowie Sokołowsko.