„Pupil”, nowość od zespołu DZIORGA

Strona główna » Aktualności Dodano: 2021-07-16

Hipnotyzujący bit spotyka tutaj niezwykłe, doskonałe technicznie flow, co czyni „Pupila” jedną z gorętszych, ciekawszych nowości.

Po fantastycznie przyjętych „Kilometrach” DZIORGA przedstawia nowy utwór – „Pupil”. Muzycy, czyli duet Piotra Anzorge i Bartosza Kwiatkowskiego stawiają na czyste, esencjonalne brzmienie, surowy, nieco mroczny bit i ciekawy tekst. „Pupil” to niewątpliwie jedna z najciekawszych premier hip-hopowych ostatnich tygodni! 

Pełen charyzmy, ale zarazem wrażliwości tekst „Pupila” to esencja wręcz klasycznego hip-hopu - bez szpanu, blichtru, złota. W połączeniu z doskonałym warsztatem wykonawczym otrzymujemy jeden z najciekawszych numerów na polskiej scenie hiphopowej - bardzo oryginalny, przepojony wrażliwością, o rzadko spotykanej charyzmie.

Piosence towarzyszy teledysk w reżyserii Piotra Anzorge, scenariuszu Sławka Pietrzaka i ze zdjęciami Kuby Jędrzejewskiego – zagadkowy, z nieoczywistą metaforą i przepięknymi ujęciami.

DZIORGA to duet utalentowanych muzyków, towrzących w nurcie hip-hopu. Piotr Anzorge i Bartosz Kwiatkowski tworzą emocjonalną, charyzmatyczna muzyką, która wymyka się gatunkowym etykietom. Laureaci Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie, gdzie ich twórczość docenili Kasia Nosowska i Piotr Metz. Od 2020 roku związani z wytwórnią SP Records - po fantastycznie przyjętych "Kilometrach" pracują nad kolejnymi utworami i debiutanckim albumem.

 

Źródło: sprecords.com.pl