"Tattoo Summer Time" - wernisaż twórczości artystów tatuażu

Strona główna » Wydarzenia Dodano: 2021-08-27

Podczas tegorocznych wakacji platforma do rezerwacji tatuażu online INKsearch.co, nagradzała najlepsze tatuaże w konkursie “Tattoo Summer Time”. Okazało się, że “dziary” to nie tylko najlepszy sposób na utrwalenie wspomnień, ale i prawdziwa sztuka!

 

Wspomnienia nie blakną

Właśnie takie hasło przyświeca organizatorom pierwszego wernisażu, poświęconego twórczości utalentowanych artystów tatuażu z całej Polski. Platforma INKsearch.co we współpracy z krakowską restauracją “HEVRE” ma przyjemność zaprezentować unikatowy warsztat laureatów wakacyjnej akcji “Tattoo Summer Time”.  Wspólnie z rzeszą ponad 30 branżowych i poza branżowych patronów oraz sponsorów wydarzenia,  INKsearch.co udowadnia, że tatuaż to nie tylko narzędzie do utrwalania wspomnień. To w istocie - prawdziwa sztuka.

 

Gdzie i kiedy odbędzie się wernisaż?

Otwarcie wystawy zatytułowanej “Wspomnienia nie blakną - wernisaż sztuki tatuażu by INKsearch.co” odbędzie się 18 września 2021 roku o godzinie 16:30. Plakaty i obrazy nagrodzonych tatuażystów zawisną w zabytkowej, restauracyjnej przestrzeni; miejscu dawnej synagogi Chewra Thilim. 

 

Wystawa, będzie połączona z seminarium tatuatorskim, prowadzonym przez artystów z wieloletnim doświadczeniem:  Davee Blows’a, Tomasza “Tofi” Torfińskiego” oraz Dariusza “DOKTÓR” Doktore. Całości imprezy towarzyszy także kameralny koncert oraz charytatywna sprzedaż prac ze sklepu “TATTOOPRINTS”, która potrwa do 18 października 2021 roku.

 

Beneficjentem sprzedaży dzieł sztuki jest “Fundacja DKMS” - niezależna organizacja non-profit, działająca w Polsce od 2008 roku. Misją Fundacji jest znalezienie dawcy dla każdego pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych z krwi lub szpiku kostnego.


Muzyczni goście

Swoją obecnością wydarzenie uświetni młoda wokalistka borkowska dominika.

Wrażliwa, pełna pasji artystka, u początków swojej drogi muzycznej. Koncert rozpocznie się o godzinie 22:30 i będzie transmitowany na żywo, na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku platformy INKsearch.

 

Źróło: inksearch.co