18–lecie Teatru BARAKAH

Strona główna » Aktualności Dodano: 2022-08-26

Zapraszamy na wspólne świętowanie 18–lecia Teatru BARAKAH!

 

Istniejemy od 2004 roku, kiedy to Monika Kufel i Ana Nowicka zrealizowały głośny w całej Europie monodram „Szafa”. Od tego czasu w BARAKAH powstało 55 spektakli, ten więc będzie 56, a prapremiera numer 57 – „Twin Peaks: do drzwi czerwonych zapukam” – już w grudniu. Wsród nich wiele jest takich, które graliśmy na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach teatralnych. Wiele też otrzymało nagrody: za reżyserię, scenografię, muzykę, a w końcu za wspaniałe kreacje aktorskie czy po prostu – jako najlepsze spektakle.

 

W naszym repertuarze znajdują się przede wszystkim spektakle muzyczne, do których przez te 18 lat powstało ponad 200 piosenek, co jest absolutnym fenomenem. Wybitni kompozytorzy (m.in. Renata Przemyk, Adrian Konarski, Piotr Korzeniak, Piotr „Lala” Lewicki), świetnie śpiewające aktorki i aktorzy, genialni muzycy – to znak firmowy produkcji spod znaku Teatru BARAKAH. I dlatego też z okazji jubileuszu zapraszamy Was właśnie na koncert!

 

 

W koncercie jubileuszowym wystąpią: Krzysztof Bochenek, Lidia Bogaczówna, Krzysztof Cybulski, Monika Kufel, Ana Nowicka, Piotr Mateusz Wach, zwyciężczyni tegorocznego Przeglądu Piosenki Aktorskiej Lena Witkowska

  oraz gość specjalny Mikołaj Trzaska.

 

muzyka: Piotr Korzeniak, Karol Masternak, Mikołaj Franczak

video: Bartłomiej Kwiatkowski

 

Linki do informacji i spektaklu, zdjęć, materiałów video i recenzji:

https://teatrbarakah.com/spektakle/18-lecie-teatru-barakah-koncert-jubileuszowy/

 

Data premiery: 10 września 2022

 

 

BILETY

 

Zakup:

- w kasie Teatru Barakah przy Paulińskiej 28: pn.-pt. w godz. 10:00-17:00

- http://teatrbarakah.com/barakah-wp/bilety/

- przed spektaklem (jeśli są jeszcze wolne miejsca)

Rezerwacja:

- rezerwacje@teatrbarakah.com

- 12 397 80 47

Źródło: teatrbarakah.com