012345678

Zapowiedź premiery nowego singla Hey J.

Strona główna » Aktualności Dodano: 2019-01-28

Po 1,5 rocznej ciężkiej pracy-5 lutego nastąpi premiera mojego 4 singla pt. "A było na tak", który promuje debiutancką płytę pt. Puzzle. Premiera płyty już 1 marca!


Hey J-wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i melodii. Jest finalistką Festiwalu Scyzoryki 2018. Zadebiutowała singlem pt. Poskładaj mnie, który został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność. Działa na scenie od 2016 r. a jej utwory można usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych w Polsce, zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich m.in.Radiu Eska. Jej muzyka to połączenie popu, alternatywy i elektroniki. Współpracuje z wytwórnią MyMusic. Niebanalne teksty, wartościowa muzyka oraz mocny głos przyczyniły się do porównań jej przez muzyczne media do takich wokalistek jak Anja Ortodox czy Izabela Trojanowska. Ukończyła I St. Szkoły Muzycznej w klasie klarnetu, była również wieloletnią klarnecistką w Orkiestrze Ochotniczej Straży Pożarnej w Skaryszewie. Od 10 lat mieszka w Warszawie i prężnie rozwija swój talent wokalny. Jest uczestnikiem chóru gospel Black Heels.

Muzyka ma sprawiać ludziom radość-mówi Hey J. Moją misją jest sprawianie ludziom szczęścia, chcę, by ludzie zarówno cieszyli się przy mojej muzyce jak i wzruszali. Dlatego też płyta Puzzle jest bardzo złożona. Znajduje się na niej miks muzyczny-trochę popu, trochę elektroniki a nawet rock'a. Każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie. W końcu Puzzle to układanka, która tylko w całości ma sens.