01234567

Wernisaż wystawy i Aukcja Popleneriadowa

Strona główna » Wydarzenia Dodano: 2017-07-03

Wernisaż wystawy i STALOWA Charytatywna Aukcja Popleneriadowa już 5 lipca 2017 roku.

 

PLENERIADA to oryginalna, autorska idea właściciela Galerii STALOWA Krzysztofa Fabijańskiego i założyciela Fundacji Galerii STALOWA. Celem projektu jest chęć poznania młodych malarzy, wspierania ich działań oraz intergacji środowiska artystyczego.


W tegorocznej już VII edycji PLENERIADY uczestniczyli studenci z pracowni prof. Pawła Susida z ASP w Warszawie pod wodzą asystentki Irminy Staś, studenci z ASP w Gdańsku pod kierunkiem prof. Krzysztofa Gliszczyńskiego i asystenta Daniela Cybulskiego oraz studenci UP w Poznaniu z prof. Andrzejem Zdanowiczem.

Uroczyste otwarcie wystawy, przedstawiającej efekty VII Kazimierskiej PLENERIADY, odbędzie się 5 lipca 2017 roku o godz. 19.00, zaś o godz. 19.30 zapraszamy na młotkową STALOWĄ Charytatywną Aukcję Popleneriadową, której Organizatorem jest Fundacja Galerii STALOWA. Ceny wywłowcze zaczynają się od 500 zł. Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na rzecz „Fundacji Galerii STALOWA”, która aktywnie wspiera młodych adeptów sztuki w trakcie studiów, jak i po ukończeniu artystycznej edukacji.

Więcej o wydarzeniu:

http://stalowa.art.pl/1782-wystawa-i-charytatywna-aukcja-prac-popleneriadowych-o-wystawie
Katalog STALOWEJ Charytatywnej Aukcji Popleneriadowej:

https://issuu.com/galeria-stalowa/docs/aukcja_popleneriadowa_lipiec_2017

 

Zlecenia aukcyjne:
tel. 22 380 34 43
kom. 606 864 943
mail. aukcje@stalowa.art.pl


Źródło: Zespół Galerii STALOWA