012345678

Warsztaty Artist Management

Strona główna » Aktualności Dodano: 2020-03-16

Warsztaty Artist Management to kolejna edycja innowacyjnych szkoleń dedykowanych artystom wizualnym, którzy chcą nauczyć się jak skutecznie zarządzać swoją karierą, oraz osobom, które interesują się rynkiem sztuki i chciałyby w przyszłości zająć się promocją twórców. Warsztaty odbędą się 28.03 i 29.03 oraz 30.05 i 31.05 2020 w Warszawie.

 

Na Artist Management składa się szereg umiejętności związanych z rozwojem kariery twórcy – tworzenie i rozwój wizerunku artysty na rynku, tworzenie materiałów promocyjnych, prowadzenie kampanii komunikacyjnych i marketingowych, Public Relations, rozwój kontaktów biznesowych lokalnie i międzynarodowo czy umiejętność współpracy komercyjnej z galeriami, muzeami, kuratorami, domami aukcyjnymi i sklepami online. Wszystkie te zagadnienia oraz przykłady case studies uczestnicy poznają z pomocą specjalistów na warsztatach.

 

Uczestnicy warsztatów wspólnie z ekspertami stworzą własny plan działań, zawierający najważniejsze kroki rozwoju kariery. Poznają sposoby autopromocji, strategie zarządzania karierą oraz dowiedzą się z jakich narzędzi warto korzystać podczas budowania silnej marki osobistej.

Wśród prelegentów znajdują się eksperci rynku sztuki i marketingu kultury: Anna Niemczycka-Gottfried – manager artystów i redaktor naczelna portalu Rynek i Sztuka, Kamila Tuszyńska – teoretyk komiksu i książek obrazkowych, ekspert od komunikacji wizualnej i alfabetyzmu wizualnego, narratolog, Oksana Bagriy – doświadczona marszand, a przy tym artystka i konserwatorka dziełsztuki oraz Bartłomiej Kochlewski – adwokat, specjalizujący się w prawie własności intelektualnej i Marcin Mańka – specjalista od autoprezentacji, wystąpień publicznych, sztuki panowania nad emocjami i tremą, asertywności i komunikacji w biznesie.

 

Dodatkowo, każdy uczestnik warsztatów otrzyma: pakiet indywidualnych konsultacji z ekspertami Artist Management, pakiet indywidualnych konsultacji z Kancelarią SK+ (kancelaria prawna) oraz ekskluzywny poradnik „Artist Management w praktyce”.

 

Kiedy i gdzie?

 

Na warsztaty można zapisać się w czterech terminach: 28 marca 2020, 29 marca 2020, 30 maja 2020 lub 31 maja 2020 (warsztaty trwają jeden dzień) i odbędą się w Studio Bank przy ul. Daniłowiczowska 18B w Warszawie.

Jak się zapisać?

 

Napisz na: biuro@media-work.pl i określ, który dzień warsztatów Ci odpowiada. Jeśli chcesz otrzymać indywidualny plan rozwoju kariery – prześlij także swoje portfolio. Możesz też zadzwonić pod numer: +48 609 614 359. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Więcej:

 

Program i koszt warsztatów: https://media-work.pl/szkolenia-dla-artystow/#program-warsztatw

 

Więcej o prelegentach: https://media-work.pl/szkolenia-dla-artystow/#prelegenci

 

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/783206962201386/