9876543210

Przegląd oferty aukcyjnej

Strona główna » Aktualności Dodano: 2020-08-07

Nadchodzi kolejny tydzień, w którym pojawią się nowe okazje do nabycia wspaniałych dzieł sztuki. W przyszłym tygodniu zapraszamy na trzy aukcje – Aukcję Sztuki Współczesnej Lata 80-te, Odcienie szarości – 51. Aukcję Sztuki Współczesnej i Zen Art Aukcję Młodej Sztuki.

12 sierpnia odbędzie się Aukcja Sztuki Współczesnej Lata 80-te. Katalog aukcji prezentuje się bardzo interesująco, zawiera 30 obrazów artystów polskich i zagranicznych. Ceny wywoławcze wszystkich pozycji wynoszą 1000 zł. W ofercie znajduje się m.in. reprezentacja czeskich artystów w postaci kilku obrazów Daniela Krejbicha i Jana Rapina. Warto zwrócić uwagę na obraz Almy Orlić, Spring. Prace chorwackiej artystki rzadko pojawiają się w Polsce. Intrygującą pozycją jest obraz nieznanego francuskiego malarza. Oczywiście polecamy przyjrzeć się także pracom polskich twórców, m.in. Ireneusza Batora, Małgorzaty Ofierskiej i Romana Maciuszkiewicza. Większość prac wykonana została w technice olejnej.


14 sierpnia zakończy się aukcja Odcienie szarości – 51. Aukcja Sztuki Współczesnej. W aukcji biorą udział prace w całości monochromatyczne – m.in. grafika Przemysława Dominika Sławika - Panorama Ptasia, obrazy Marka Ruszkiewicza i Magdaleny Karwowskiej oraz obrazy wyróżniające się wśród szarej kompozycji mocnym akcentem kolorystycznym – m.in. Jan Wojciech Malik -Różowość i Siedzenie, Viola Tycz - Częstotliwość II i Alicja Kogut - W podróży.  Warto przyjrzeć się pracy Jeździec autorstwa Karola Drzewieckiego. Ceny wywoławcze 29 pozycji wynoszą od 700 do 6880 zł.


16 sierpnia zapraszamy na Zen Art Aukcję Młodej Sztuki, w której ofercie znajduje się 30 pozycji w cenach wywoławczych od 400 do 2000 zł. Oferta aukcji jest na tyle różnorodna, że trafi w gusta wielu odbiorców – miłośników pejzaży, zarówno tych realistycznych, jak Rzeka Agnieszki Bykowskiej i tych bardziej abstrakcyjnych - Dariusz Piekut, Roztoczańska bajka XII, zwolenników abstrakcji - Piotr Romanowski, Abstrakcja z główką, Anna Matuszewska, Candy love i poszukujących aktów lub portretów - Aleksandra Młynarczyk - Gemza, Bez nazwy z cyklu Ladies, Maciej Hoppe, Clown.

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi pozycjami dostępnymi na aukcjach w tym tygodniu na naszej stronie internetowej https://onebid.pl/pl .